Przejdź do głównej zawartości

Popularne posty z tego bloga

Dreszerczycy na nagraniach Kola Fortuny

02 marca 2020 r. młodzież naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyła w nagraniu programu Koło Fortuny w Studio ATM w Warszawie, była to niezapomniana przygoda!
Autor zdjęć: Karol Klimczuk - DreshwoodCo jest grane? - otrzęsiny klas pierwszych 2019

foto: DRESHWOODDRODZY ABSOLWENCI!!! Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.  Wszyscy wyobrażaliśmy sobie ten dzień inaczej, ale przynajmniej zawsze możecie powiedzieć, że jesteście wyjątkowym rocznikiem... Szkoda, że nie mogliśmy spędzić tych ostatnich tygodni razem lecz miejmy nadzieję, że wkrótce się spotkamy w murach naszej szkoły.  Dzięki za trzy lata nauki.  Powodzenia na egzaminie dojrzałości! 

I Forum Olimpijczyków II LO

Forum Olimpijczyków II LO to nasz sukces!
II Liceum Ogólnokształcące istnieje od 1965 roku. Wykształciło w tym czasie wiele pokoleń. Dreszerczycy - to ludzie zdolni i twórczy, to ludzie odnoszący sukcesy w nauce, utalentowani w różnych dziedzinach. W dn. 11.04.2016 r. odbyło się I Forum Olimpijczyków, na które zostali zaproszeni, rzecz jasna, olimpijczycy – Katarzyna Biega (III E), Patryk Dobrowolski (III E), Konrad Klasura (III F), Maksymilian Baryła (III H) i Patryk Kamiński (II A) oraz ich opiekunowie – p. Bożena Czupryńska, p. Żaneta Nafalska i p. Sławomir Rogucki. Zaproszenie na spotkanie w charakterze gości specjalnych przyjęli również absolwenci szkoły: p. Beata Lipczyńska – germanistka, wieloletni nauczyciel II LO, współtwórca i dyrektor NKJO w Chełmie, p. Sławomir Fik – lekarz, p. dr hab. Bogumił Szady – profesor KUL, p. Grzegorz Raniewicz - poseł na sejm RP. Spotkanie miało charakter rozmowy, najpierw z olimpijczykami, potem z absolwentami. Nie obyło się bez prezentacji dorobku…

Luty miesiącem zdrowia - prelekcja: Masaż sportowy