Przejdź do głównej zawartości

Dzień Dawcy w II LO

Dzisiaj klasa 1A wraz z fundacją DKMS Polska zorganizowała Dzień Dawcy Szpiku. Dzień Dawcy wpisał się w akcję "Pomóż Mateuszowi i Innym". Udało się zarejestrować 53 potencjalnych dawców. Wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

Każdy kto jeszcze by chciał dołączyć do Bazy Dawców będzie miał taką możliwość w sobotę (23.04) od godziny 10:00 do 16:00 w Kauflandzie oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 16:00 w II LO w Chełmie, Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach. ZAPRASZAMY!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Otrzęsiny 2018

WITAMY WAS DRESZERZCZYCY

Witamy kolejny rocznik!
 Poniżej relacja foto z festynu integracyjnego.


Dzień Patrona

Pomoc dla Mateusza!

Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji pomocy Mateuszowi, uczniowi naszej Szkoły, który cierpi na aplazję szpiku kostnego. Tylko przeszczep szpiku uratuje mu życie. Poszukiwania dawcy trwają. Wspólnie z DKMS Bazą Dawców Komórek Macierzystych szukamy dla Mateusza dawcy. Każdy kto chciałby pomóc będzie miał możliwość rejestracji w Bazie Dawców Szpiku - szczegóły na plakacie. 22 kwietnia w Sawinie odbędzie się Marsz dla Mateusza. Start godzina 10:00 pod Zespołem Szkół w Sawinie! Informacje dla uczestników marszu: wiodący kolor ubrań uczestników marszu – czerwony i biały, transparenty, papierowe serca itp..  24 kwietnia w Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach oraz w II LO w Chełmie w godzinach 10-16 odbędzie się Dzień Dawcy, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej na temat akcji oraz pomocy Mateuszowi i innym chorym, potrzebujących szpiku. Będzie także możliwość rejestracji w Bazie potencjalnych dawców. ZAPRASZAMY DO WSPARCIA TEJ SZLACHETN…