Przejdź do głównej zawartości

Konkurs o Dreszerze dla uczniów szkół podstawowych 2017

Jak co roku przed Świętem Niepodległości odbył się Konkurs Historyczny "Generał Gustaw Orlicz - Dreszer - życie i działalność na tle wydarzeń z historii Polski w latach 1863-1918". 
W siódmej edycji przyznano następujące nagrody:

Klasyfikacja indywidualna:

miejsce I - Wojciech Żołnacz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie, 
miejsce II - Lena Pajo - Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie,
miejsce III - Iwona Chomiak - Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie oraz Klaudia Klasura - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym.


Klasyfikacja drużynowa:

miejsce I - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym,
miejsce II - Zespół Szkół - Gimnazjum w Woli Uhruskiej,
miejsce III - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie.

Zwycięzcom gratulujemy!!!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolejny rekord naszego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kolejny rekord? No dlaczego nas to nie dziwi? Może dlatego, że jak zawsze sztab wspaniałych i pełnych determinacji osób rewelacyjnie się spisał. Miło nam poinformować o sukcesie sztabu 1082. Zebraliśmy kwotę 23 935,62 zł. Szybka fotorelacja poniżej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy tegorocznym rozliczeniu sztabu!!!
Jesteśmy 298. liceum według rankingu Perspektywy 2018

Miło nam poinformować, że w dorocznym rankingu miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy" jesteśmy sklasyfikowani na 298. miejscu w kraju wśród liceów i otrzymaliśmy tytuł "Srebrnej Szkoły 2018". W województwie lubelskim zajęliśmy 17. miejsce. 

Jasełka 2017

Tak wyglądały Jasełka 2017. Niestety czasami i elektronika zawodzi. Szczęśliwie zdjęcia udało się odzyskać. Zapraszamy na relację...
Pomoc dla Mateusza!

Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji pomocy Mateuszowi, uczniowi naszej Szkoły, który cierpi na aplazję szpiku kostnego. Tylko przeszczep szpiku uratuje mu życie. Poszukiwania dawcy trwają. Wspólnie z DKMS Bazą Dawców Komórek Macierzystych szukamy dla Mateusza dawcy. Każdy kto chciałby pomóc będzie miał możliwość rejestracji w Bazie Dawców Szpiku - szczegóły na plakacie. 22 kwietnia w Sawinie odbędzie się Marsz dla Mateusza. Start godzina 10:00 pod Zespołem Szkół w Sawinie! Informacje dla uczestników marszu: wiodący kolor ubrań uczestników marszu – czerwony i biały, transparenty, papierowe serca itp..  24 kwietnia w Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach oraz w II LO w Chełmie w godzinach 10-16 odbędzie się Dzień Dawcy, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej na temat akcji oraz pomocy Mateuszowi i innym chorym, potrzebujących szpiku. Będzie także możliwość rejestracji w Bazie potencjalnych dawców. ZAPRASZAMY DO WSPARCIA TEJ SZLACHETN…

Przegląd Pieśni i Poezji Religijnej i Patriotycznej 2017