Przejdź do głównej zawartości

Targi Talentów Uczniów II LO

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy w naszej szkole dość nietypowo. 1 czerwca po raz pierwszy odbyły się Targi Talentów Uczniów II LO. Cała akcja odbyła się pod przewodnictwem i z inicjatywy sorki Anny Martyniuk, a miała na celu promocję zdolności, które nasi uczniowie bez wątpienia posiadają. Już na kilka dni przed wydarzeniem można było nabyć vouchery na określone atrakcje odbywające się tego dnia. A na nudę nie można było narzekać. Zdecydowanie największą popularnością cieszyły się tymczasowe tatuaże wykonywane przez Rafała Kańkowskiego, który na dłuższą przerwę pomiędzy kolejnymi klientami liczyć nie mógł. W ofercie były również : lekcje tańca towarzyskiego (Paulina Żukowska), lekcje tańca fitness (Ilona Samek – absolwentka 2017), korepetycje z chemii (Milena Drewienkowska – absolwentka 2017), korepetycje z matematyki, języka angielskiego lub fizyki (Szczepan Łukowski – absolwent 2017), rysunki (Katarzyna Gacparska – absolwentka 2017), sesja zdjęciowa (Marta Karczmarczyk) oraz trendy warkocze (Martyna Mika). Mamy nadzieję, że żaden z uczestników naszej imprezy nie wyszedł niezadowolony (a słyszeliśmy, że jest wręcz odwrotnie) oraz, że zachęciliśmy nie tylko do odwiedzenia nas za rok, ale również do realizowania własnych pasji i pielęgnowania talentów.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia oraz małą próbkę efektów sesji zdjęciowej.
Zapraszamy do oglądania!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

WITAMY WAS DRESZERZCZYCY

Witamy kolejny rocznik!
 Poniżej relacja foto z festynu integracyjnego.


Otrzęsiny 2018

Dzień Patrona

Finał projektu Misja MED

Od listopada ubiegłego roku aż do czerwca 2018, 15-osobowa grupa młodzieży z obecnej II i III klasy o profilu medycznym pod opieką sorki Beaty Dmitrocy, brała udział w projekcie edukacyjnym opracowanym i  realizowanym przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jedynie dla ośmiu wyróżniających się liceów województwa lubelskiego. Teraz przyszedł czas na podsumowanie projektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.


Pomoc dla Mateusza!

Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji pomocy Mateuszowi, uczniowi naszej Szkoły, który cierpi na aplazję szpiku kostnego. Tylko przeszczep szpiku uratuje mu życie. Poszukiwania dawcy trwają. Wspólnie z DKMS Bazą Dawców Komórek Macierzystych szukamy dla Mateusza dawcy. Każdy kto chciałby pomóc będzie miał możliwość rejestracji w Bazie Dawców Szpiku - szczegóły na plakacie. 22 kwietnia w Sawinie odbędzie się Marsz dla Mateusza. Start godzina 10:00 pod Zespołem Szkół w Sawinie! Informacje dla uczestników marszu: wiodący kolor ubrań uczestników marszu – czerwony i biały, transparenty, papierowe serca itp..  24 kwietnia w Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach oraz w II LO w Chełmie w godzinach 10-16 odbędzie się Dzień Dawcy, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej na temat akcji oraz pomocy Mateuszowi i innym chorym, potrzebujących szpiku. Będzie także możliwość rejestracji w Bazie potencjalnych dawców. ZAPRASZAMY DO WSPARCIA TEJ SZLACHETN…