Przejdź do głównej zawartości

Zadanie: Infiltracja kapitalistycznych krów duńskich

Nie łatwo jest zachęcić pospolitego obywatela do odwiedzin muzeum. Placówki prześcigają się w różnego rodzaju pomysłach. Stawiają na obraz, dźwięk, szeroko pojęte multimedia. Stają czasami na głowie, by obywatel odpoczywający na przykład nad polskim morzem zaznał czegoś więcej, niż tylko oparzeń i bólu jakie niosą ze sobą konsekwencje nadużywania kąpieli słonecznych. 
W odległym Świnoujściu grupa zapaleńców z Muzeum Obrony Wybrzeża oferuje Wam coś znacznie lepszego niż zabawa w piasku. Jest to wehikuł czasu, który zabierze Was w podróż do XIX wiecznych realiów Fortu Gerharda lub XX wiecznych Podziemnego Miasta. Przejdziecie niezapomniane szkolenie na szeregowca pruskiej armii, oddanego obrońcy Twierdzy Świnoujście. A gdy to będzie dla Was mało w leśnych okowach gdzieś na wyspie Wolin traficie do ściśle tajnego ośrodka. Tam przejdziecie wyczerpujące szkolenie na asa wywiadu. Asa, który pewnego dnia zostanie wyrwany z realiów swego nudnego życia, by ku chwale socjalistycznej ojczyzny zinfiltrować wyspę Bornholm i udowodnić wyższość pospolitych polskich krasul nad kapitalistycznymi krowami duńskimi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzień tolerancji - Happening

101 lat Niepodległości Polski!

Śpiewamy dla Niepodległej

Mecz charytatywny Uczniowie vs Nauczyciele

Zapraszamy na relację z meczu charytatywnego Uczniowie vs Nauczyciele na rzecz  Hospicjum Domowego im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie.  Autorem zdjęć jest Zuzanna Posturzyńska.


Mikołajki 2019!