Przejdź do głównej zawartości

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego


15 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Clickonmaniac”. Po pomyślnym udziale w trzech etapach konkursu, pięcioro uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, otrzymało tytuł laureata. Katarzyna Hawryluk, Natalia Kędzierawska, Klaudia Soborska, Aleksandra Łatka oraz Szczepan Łukowski odebrali dyplomy i nagrody książkowe. Do konkursu młodzież została przygotowana przez nauczycieli języka angielskiego: Barbarę Wiszniewską, Mariusza Marczuka i Zbigniewa Podkańskiego.
W konkursie wzięli udział uczniowie z 11 szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. Konkurs organizowany jest cyklicznie przez Zespół Szkół Nr 5 im. Sybiaków
w Zamościu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość i wydawnictwa językowego Express Publishing, które jest sponsorem nagród. 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Otrzęsiny 2018

WITAMY WAS DRESZERZCZYCY

Witamy kolejny rocznik!
 Poniżej relacja foto z festynu integracyjnego.


Dzień Patrona

Finał projektu Misja MED

Od listopada ubiegłego roku aż do czerwca 2018, 15-osobowa grupa młodzieży z obecnej II i III klasy o profilu medycznym pod opieką sorki Beaty Dmitrocy, brała udział w projekcie edukacyjnym opracowanym i  realizowanym przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jedynie dla ośmiu wyróżniających się liceów województwa lubelskiego. Teraz przyszedł czas na podsumowanie projektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.