Przejdź do głównej zawartości

Oczami pierwszoklasisty - Był sobie grudzień


Witam ponownie. Długo mnie tu nie było, ale ostatni miesiąc był dla mnie bardzo zwariowany i pracowity. 
To zacznę może od tego co się działo w ostatnich dniach! Nasze LO znowu stanęło na wysokości zadania i pokazało, że potrafimy sprostać postawionym nam wyzwaniom ;) Jak wiecie pod naszą szkołę ktoś podrzucił 3 psiaki (Dwójka, Baron i Łukasz).
CZŁOWIEKU JEŚLI TO CZYTASZ! Mam nadzieję, że ich losy nie pozostały Ci bierne… Dwa z nich znalazło dom u naszych uczniów, a trzeci niestety nadal go poszukuje. Pieski są zdrowe i szczęśliwe! Lecz nie tylko do nas podrzucono pieski, znaleziono je również pod gimnazjum nr2 ( osoba chyba ma sentyment do liczby 2) oraz PWSZ. Niestety większość z nich nie miało tyle szczęścia co Dwójka i Łukasz.
Szlachetna Paczka,Ci co nie wierzyli niech uwierzą! Nasza szkoła sprostała kolejnemu wyzwaniu, a pomoc przy organizacji była przyjemnością ;) II LO UCZY ŻYCIA!
Koniec pierwszego półrocza, tak to już! Oceny wystawione. 
Odbyły się również sparingi w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt z III LO. 
Bluzy, bluzy, bluzy! Już niedługo pojawią się nasze szkolne bluzy :) Zapanował również choinkowy szał, długie przerwy wprowadzały nas już od dawna w klimat świąteczny. POJAWIŁ SIĘ NOWY DRESZERCZYK! 
Co do rekolekcji to wynikła dziwna sytuacja, z której uczniowie nie byli zachwyceni…
I tak upłynął kolejny, zwariowany miesiąc w naszej szkole ^^ Raz lepiej, raz gorzej, ale najważniejsze, że z tymi wspaniałymi ludźmi :D 
Mamy Nowy Rok niech okaże się on jeszcze lepszy niż poprzedni, a oceny w drugim półroczu niech będą lepsze :*

NatalaDwójka u Oli :D


Leszek (Łukasz) u Tomka, Wojtka i po części Kasi :D

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzień otwarty II LO!!!

Fotorelacja z Dnia Otwartego naszej szkoły. Oj, działo się ....

Zakończenie roku klas trzecich 2019

XX Prezentacje Artystyczne Młodzieży II LO

Rapsodia na Cantare Choraliter 2019

Już po raz drugi chór Rapsodia gościł na Słowacji, biorąc udział w Festiwalu Cantare Choraliter, organizowanym przez naszą szkołę partnerską Gimnazjum Świętego Andrzeja w Rużomberku. Zapraszamy na relację...O wierze, nadziei i miłości z Janem Pospieszalskim