Przejdź do głównej zawartości

Oczami pierwszoklasisty - Był sobie grudzień


Witam ponownie. Długo mnie tu nie było, ale ostatni miesiąc był dla mnie bardzo zwariowany i pracowity. 
To zacznę może od tego co się działo w ostatnich dniach! Nasze LO znowu stanęło na wysokości zadania i pokazało, że potrafimy sprostać postawionym nam wyzwaniom ;) Jak wiecie pod naszą szkołę ktoś podrzucił 3 psiaki (Dwójka, Baron i Łukasz).
CZŁOWIEKU JEŚLI TO CZYTASZ! Mam nadzieję, że ich losy nie pozostały Ci bierne… Dwa z nich znalazło dom u naszych uczniów, a trzeci niestety nadal go poszukuje. Pieski są zdrowe i szczęśliwe! Lecz nie tylko do nas podrzucono pieski, znaleziono je również pod gimnazjum nr2 ( osoba chyba ma sentyment do liczby 2) oraz PWSZ. Niestety większość z nich nie miało tyle szczęścia co Dwójka i Łukasz.
Szlachetna Paczka,Ci co nie wierzyli niech uwierzą! Nasza szkoła sprostała kolejnemu wyzwaniu, a pomoc przy organizacji była przyjemnością ;) II LO UCZY ŻYCIA!
Koniec pierwszego półrocza, tak to już! Oceny wystawione. 
Odbyły się również sparingi w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt z III LO. 
Bluzy, bluzy, bluzy! Już niedługo pojawią się nasze szkolne bluzy :) Zapanował również choinkowy szał, długie przerwy wprowadzały nas już od dawna w klimat świąteczny. POJAWIŁ SIĘ NOWY DRESZERCZYK! 
Co do rekolekcji to wynikła dziwna sytuacja, z której uczniowie nie byli zachwyceni…
I tak upłynął kolejny, zwariowany miesiąc w naszej szkole ^^ Raz lepiej, raz gorzej, ale najważniejsze, że z tymi wspaniałymi ludźmi :D 
Mamy Nowy Rok niech okaże się on jeszcze lepszy niż poprzedni, a oceny w drugim półroczu niech będą lepsze :*

NatalaDwójka u Oli :D


Leszek (Łukasz) u Tomka, Wojtka i po części Kasi :D

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Premier Mateusz Morawiecki na uroczystym zakończeniu roku w IILO

Zakończenie roku klas trzecich 2019

Dzień SGH 2019

Już po raz trzeci w murach II Liceum Ogólnokształcącego odbył się Dzień Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uroczystość, która miała miejsce 7 czerwca 2019 r., związana jest z realizacją programu „Klasa Akademicka SGH”. Kolejne spotkanie w ramach patronatu naukowego SGH swoją obecnością uświetnili nauczyciele akademiccy tej renomowanej uczelni: dr hab. Andżelika Kuźnar - profesor nadzwyczajny w Instytucie Ekonomii Międzynarodowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i jednocześnie absolwentka II LO oraz prof. dr hab. Jerzy Menkes – kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych. Wykład naszych gości „Pacyfik – oceanem przyszłości” przybliżył Dreszerczykom zagadnienie znaczenia Azji południowo-wschodniej w gospodarce światowej. 

Dzień otwarty II LO!!!

Fotorelacja z Dnia Otwartego naszej szkoły. Oj, działo się ....

IV Forum Olimpijczyków II LO - Bo miejsce tworzą ludzie…

27 maja 2019 roku odbyło się IV Forum Olimpijczyków II LO, na którym społeczność szkoły miała okazję spotkać się – poznać, wysłuchać, porozmawiać – z tegorocznymi olimpijczykami i absolwentami szkoły. W gronie gości znaleźli się uczniowie klas trzecich i drugich: Julia Łoś, Bartosz Kuliński, Karol Kuśnierz, Kamila Bochen, Kacper Kidała, Dawid Kozaczuk i Jakub Rak oraz absolwenci: Katarzyna Janicka, Zbigniew i Artur Zasadny, Michał Łokiński. Zaproszenie na spotkanie przyjęli również opiekunowie olimpijczyków – nauczyciele II LO: Marta Czyżyk, Żaneta Nafalska, Anna Tuźnik i Sławomir Rogucki. Forum rozpoczęło się od prezentacji dorobku absolwentów i prymusów.