Przejdź do głównej zawartości

Oczami pierwszoklasisty - Był sobie grudzień


Witam ponownie. Długo mnie tu nie było, ale ostatni miesiąc był dla mnie bardzo zwariowany i pracowity. 
To zacznę może od tego co się działo w ostatnich dniach! Nasze LO znowu stanęło na wysokości zadania i pokazało, że potrafimy sprostać postawionym nam wyzwaniom ;) Jak wiecie pod naszą szkołę ktoś podrzucił 3 psiaki (Dwójka, Baron i Łukasz).
CZŁOWIEKU JEŚLI TO CZYTASZ! Mam nadzieję, że ich losy nie pozostały Ci bierne… Dwa z nich znalazło dom u naszych uczniów, a trzeci niestety nadal go poszukuje. Pieski są zdrowe i szczęśliwe! Lecz nie tylko do nas podrzucono pieski, znaleziono je również pod gimnazjum nr2 ( osoba chyba ma sentyment do liczby 2) oraz PWSZ. Niestety większość z nich nie miało tyle szczęścia co Dwójka i Łukasz.
Szlachetna Paczka,Ci co nie wierzyli niech uwierzą! Nasza szkoła sprostała kolejnemu wyzwaniu, a pomoc przy organizacji była przyjemnością ;) II LO UCZY ŻYCIA!
Koniec pierwszego półrocza, tak to już! Oceny wystawione. 
Odbyły się również sparingi w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt z III LO. 
Bluzy, bluzy, bluzy! Już niedługo pojawią się nasze szkolne bluzy :) Zapanował również choinkowy szał, długie przerwy wprowadzały nas już od dawna w klimat świąteczny. POJAWIŁ SIĘ NOWY DRESZERCZYK! 
Co do rekolekcji to wynikła dziwna sytuacja, z której uczniowie nie byli zachwyceni…
I tak upłynął kolejny, zwariowany miesiąc w naszej szkole ^^ Raz lepiej, raz gorzej, ale najważniejsze, że z tymi wspaniałymi ludźmi :D 
Mamy Nowy Rok niech okaże się on jeszcze lepszy niż poprzedni, a oceny w drugim półroczu niech będą lepsze :*

NatalaDwójka u Oli :D


Leszek (Łukasz) u Tomka, Wojtka i po części Kasi :D

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Giełda zawodów 2019

101 lat Niepodległości Polski!

Co jest grane? - otrzęsiny klas pierwszych 2019

foto: DRESHWOODŚpiewamy dla Niepodległej

IX Konkurs Historyczny o Patronie II LO dla uczniów szkół podstawowych

Tradycyjnie w przeddzień Święta Niepodległości w muchach II LO organizowany jest Konkurs Historyczny "Gen. Gustaw Orlicz-Dreszer - życie i działalność na tle wydarzeń z historii Polski w latach 1863-1918". W IX edycji Konkursu jury przyznało następujące nagrody w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Oto tegoroczni laureaci:
- klasyfikacja indywidualna: I miejsce - Urszula Ryl - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie; II miejsce - Alan Cieślik - Szkoła Podstawowa w Żmudzi; III miejsce - Bartłomiej Kamiński - Szkoła Podstawowa w Żmudzi; wyróżnienie Oliwia Świtaj - Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie; wyróżnienie Giovanna Crispino - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym; wyróżnienie Nikola Polewiak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie; - klasyfikacja drużynowa: I miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej w Żmudzi; II miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie; III miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!