Przejdź do głównej zawartości

Nocny Maraton Filmowy

22 maja 2015 (piątek)roku w naszej szkole 

w starej auli (sala 64)w godzinach 18.00 - 5.00odbędzie się

 Nocny Maraton Filmowy

Proszę gospodarzy klas o zrobienie list osób, które chcą uczestniczyć w maratonie i dostarczenie ich do opiekuna SUsorki Kingi Krawczyk najpóźniej do 15 maja (piątek).                                                                       Opiekun SU

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 

Zakończenie roku klas czwartych 2026

  Zdjęcia: Szymon Kwiatek SKF Dreshwood

XXVII Prezentacje Artystyczne Młodzieży II LO

 

Piknik integracyjny klas pierwszych

Zdjęcia: Julia Kalinka DRESHWOOD  

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024