Przejdź do głównej zawartości

Finał projektu Misja MED

Od listopada ubiegłego roku aż do czerwca 2018, 15-osobowa grupa młodzieży z obecnej II i III klasy o profilu medycznym pod opieką sorki Beaty Dmitrocy, brała udział w projekcie edukacyjnym opracowanym i  realizowanym przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jedynie dla ośmiu wyróżniających się liceów województwa lubelskiego. Teraz przyszedł czas na podsumowanie projektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.














Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 

Zakończenie roku klas czwartych 2026

  Zdjęcia: Szymon Kwiatek SKF Dreshwood

XXVII Prezentacje Artystyczne Młodzieży II LO

 

Piknik integracyjny klas pierwszych

Zdjęcia: Julia Kalinka DRESHWOOD  

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024