Przejdź do głównej zawartości

II Forum Olimpijczyków, 03 kwietnia 2017


3 kwietnia odbyło się II forum olimpijczyków. Nasi olimpijczycy podzielili się swoimi sukcesami oraz przemyśleniami na przyszłość. Zapamiętaliśmy również wiadomości, które przedstawili nam absolwenci. Z pewnością pozostanie nam na długo w pamięci słynny rower Michała Greli oraz to, że przyjaźnie zawarte w liceum pozostają z nami do końca życia o ile dobrze o nie zadbamy. Te oraz inne mądre słowa usłyszeliśmy dzisiaj, a ci co nie słyszeli to chociaż zobaczą dzięki przygotowanej fotorelacji.

Z aparatem biegał : Bartosz Kuliński


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

IV Zjazd Absolwentów i Nauczycieli II LO

Zakończenie roku klas III 2018

Pomoc dla Mateusza!

Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji pomocy Mateuszowi, uczniowi naszej Szkoły, który cierpi na aplazję szpiku kostnego. Tylko przeszczep szpiku uratuje mu życie. Poszukiwania dawcy trwają. Wspólnie z DKMS Bazą Dawców Komórek Macierzystych szukamy dla Mateusza dawcy. Każdy kto chciałby pomóc będzie miał możliwość rejestracji w Bazie Dawców Szpiku - szczegóły na plakacie. 22 kwietnia w Sawinie odbędzie się Marsz dla Mateusza. Start godzina 10:00 pod Zespołem Szkół w Sawinie! Informacje dla uczestników marszu: wiodący kolor ubrań uczestników marszu – czerwony i biały, transparenty, papierowe serca itp..  24 kwietnia w Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach oraz w II LO w Chełmie w godzinach 10-16 odbędzie się Dzień Dawcy, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej na temat akcji oraz pomocy Mateuszowi i innym chorym, potrzebujących szpiku. Będzie także możliwość rejestracji w Bazie potencjalnych dawców. ZAPRASZAMY DO WSPARCIA TEJ SZLACHETN…

Współpraca z GSA Rużomberk nabiera tempa - Rapsodia na Cantare Choraliter 2018

W dniach 12-14 kwietnia 2018 roku nasz chór "Rapsodia" gościł w Gymnázium sv. Andreja w Rużomberku na Słowacji. Młodzież uczestniczyła w Festiwalu Chórów "Cantare Choraliter" organizowanym przez naszą szkołę partnerską oraz Wydział Pedagogiczny Katolickiego Uniwersytetu w Rużemborku. 
Dziękujemy organizatorom za życzliwe przyjęcie oraz opiekę nad nami. 
Dziękujemy także sponsorom, którzy przyczynili się do tego wyjazdu.
Oto relacja z naszego wyjazdu...

Dzień Otwarty 2018