Przejdź do głównej zawartości

Zbrodnia w bibliotece...
21 marca w bibliotece szkolnej została rozstrzygnięta kolejna edycja Międzyszkolnego konkursu dla gimnazjalistów na krótkie opowiadanie kryminalne „I Ty możesz zostać Sherlockiem Holmesem”. 
Jury, w składzie sorka Aneta Holuk, sorka Małgorzata Krasowska i sorka Alicja Kuduk, przyznało następujące nagrody: I nagroda (tablet) – Patrycja Wilgos z Publicznego Gimnazjum w Białopolu, II nagroda – Daria Jurczuk z Publicznego Gimnazjum w Białopolu, III nagroda – Jakub Wilgos również z Publicznego Gimnazjum w Białopolu. Wyróżnienia otrzymali Ada Wojtkielewicz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie i Adam Albiniak z Publicznego Gimnazjum w Białopolu.

Gratulujemy!!!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Giełda zawodów 2019

101 lat Niepodległości Polski!

Co jest grane? - otrzęsiny klas pierwszych 2019

foto: DRESHWOODŚpiewamy dla Niepodległej

IX Konkurs Historyczny o Patronie II LO dla uczniów szkół podstawowych

Tradycyjnie w przeddzień Święta Niepodległości w muchach II LO organizowany jest Konkurs Historyczny "Gen. Gustaw Orlicz-Dreszer - życie i działalność na tle wydarzeń z historii Polski w latach 1863-1918". W IX edycji Konkursu jury przyznało następujące nagrody w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Oto tegoroczni laureaci:
- klasyfikacja indywidualna: I miejsce - Urszula Ryl - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie; II miejsce - Alan Cieślik - Szkoła Podstawowa w Żmudzi; III miejsce - Bartłomiej Kamiński - Szkoła Podstawowa w Żmudzi; wyróżnienie Oliwia Świtaj - Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie; wyróżnienie Giovanna Crispino - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym; wyróżnienie Nikola Polewiak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie; - klasyfikacja drużynowa: I miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej w Żmudzi; II miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie; III miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!