Przejdź do głównej zawartości

Zbrodnia w bibliotece...
21 marca w bibliotece szkolnej została rozstrzygnięta kolejna edycja Międzyszkolnego konkursu dla gimnazjalistów na krótkie opowiadanie kryminalne „I Ty możesz zostać Sherlockiem Holmesem”. 
Jury, w składzie sorka Aneta Holuk, sorka Małgorzata Krasowska i sorka Alicja Kuduk, przyznało następujące nagrody: I nagroda (tablet) – Patrycja Wilgos z Publicznego Gimnazjum w Białopolu, II nagroda – Daria Jurczuk z Publicznego Gimnazjum w Białopolu, III nagroda – Jakub Wilgos również z Publicznego Gimnazjum w Białopolu. Wyróżnienia otrzymali Ada Wojtkielewicz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie i Adam Albiniak z Publicznego Gimnazjum w Białopolu.

Gratulujemy!!!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Otrzęsiny 2018

WITAMY WAS DRESZERZCZYCY

Witamy kolejny rocznik!
 Poniżej relacja foto z festynu integracyjnego.


Dzień Patrona

Finał projektu Misja MED

Od listopada ubiegłego roku aż do czerwca 2018, 15-osobowa grupa młodzieży z obecnej II i III klasy o profilu medycznym pod opieką sorki Beaty Dmitrocy, brała udział w projekcie edukacyjnym opracowanym i  realizowanym przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jedynie dla ośmiu wyróżniających się liceów województwa lubelskiego. Teraz przyszedł czas na podsumowanie projektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.