Przejdź do głównej zawartości

Staś w szkole

W ostatni czwartek kiedy większość z Was grzecznie poszła na rekolekcje, po Szkole szalał na rowerze Staś. Co z tego wyszło niedługo się przekonacie. Na razie relacja zdjęciowa z dobrej zabawy przy kręceniu.































Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

XI Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Tegoroczna edycja imprezy została zdominowana przez Patryka Obcarskiego z klasy II E, który zdobył  I miejsce. Na pudle znależli się także Dominik Bednarz - miejsce II oraz Michał Górny - miejsce III. Gratulujemy!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 

Zakończenie roku klas czwartych 2026

  Zdjęcia: Szymon Kwiatek SKF Dreshwood

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

 

XXV Przegląd Pieśni i Poezji Religijnej i Patriotycznej