W ostatni czwartek kiedy większość z Was grzecznie poszła na rekolekcje, po Szkole szalał na rowerze Staś. Co z tego wyszło niedługo się przekonacie. Na razie relacja zdjęciowa z dobrej zabawy przy kręceniu.
Tegoroczna edycja imprezy została zdominowana przez Patryka Obcarskiego z klasy II E, który zdobył I miejsce. Na pudle znależli się także Dominik Bednarz - miejsce II oraz Michał Górny - miejsce III. Gratulujemy!!!
No i na co tym jeździł bo nie wiem.
OdpowiedzUsuńDla przyjemności ;D
OdpowiedzUsuń