Przejdź do głównej zawartości

Dzień Dawcy w II LO

Dzisiaj klasa 1A wraz z fundacją DKMS Polska zorganizowała Dzień Dawcy Szpiku. Dzień Dawcy wpisał się w akcję "Pomóż Mateuszowi i Innym". Udało się zarejestrować 53 potencjalnych dawców. Wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

Każdy kto jeszcze by chciał dołączyć do Bazy Dawców będzie miał taką możliwość w sobotę (23.04) od godziny 10:00 do 16:00 w Kauflandzie oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 16:00 w II LO w Chełmie, Zespole Szkół w Sawinie oraz Szkole Podstawowej w Czułczycach. ZAPRASZAMY!


















































Komentarze

Popularne posty z tego bloga

XI Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Tegoroczna edycja imprezy została zdominowana przez Patryka Obcarskiego z klasy II E, który zdobył  I miejsce. Na pudle znależli się także Dominik Bednarz - miejsce II oraz Michał Górny - miejsce III. Gratulujemy!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 

Zakończenie roku klas czwartych 2026

  Zdjęcia: Szymon Kwiatek SKF Dreshwood

Piknik integracyjny klas pierwszych

Zdjęcia: Julia Kalinka DRESHWOOD  

XXVII Prezentacje Artystyczne Młodzieży II LO