Przejdź do głównej zawartości

XVIII EDYCJA TURNIEJU SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

Dzisiaj w naszej sali gimnastycznej odbyła się kolejna edycja 
zawodów w siatkówce dziewcząt. Po raz osiemnasty drużyny rywalizowały 
o Puchar Dyrektora II LO w Chełmie. 











Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

XI Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Tegoroczna edycja imprezy została zdominowana przez Patryka Obcarskiego z klasy II E, który zdobył  I miejsce. Na pudle znależli się także Dominik Bednarz - miejsce II oraz Michał Górny - miejsce III. Gratulujemy!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 

Zakończenie roku klas czwartych 2026

  Zdjęcia: Szymon Kwiatek SKF Dreshwood

Piknik integracyjny klas pierwszych

Zdjęcia: Julia Kalinka DRESHWOOD  

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024