Przejdź do głównej zawartości

Posty

DRODZY ABSOLWENCI!!!  Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.  Wszyscy wyobrażaliśmy sobie ten dzień inaczej, ale przynajmniej zawsze możecie powiedzieć, że jesteście wyjątkowym rocznikiem...  Szkoda, że nie mogliśmy spędzić tych ostatnich tygodni razem lecz miejmy nadzieję, że wkrótce się spotkamy w murach naszej szkoły.  Dzięki za trzy lata nauki.  Powodzenia na egzaminie dojrzałości! 

Dreszerczycy na nagraniach Kola Fortuny

02 marca 2020 r. młodzież naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyła w nagraniu programu Koło Fortuny w Studio ATM w Warszawie, była to niezapomniana przygoda! Autor zdjęć: Karol Klimczuk - Dreshwood

Super Dwójki 2020

Luty miesiącem zdrowia - prelekcja: Masaż sportowy